Aktualnosci
wiosna coraz bliżej
... więc pomyśl o zielonej szkole, mamy jeszcze wolne terminy ...
06.02.2015
Więcej...
Paintball
... na każdą pogodę i kieszeń, dla każdego ...
05.02.2015
Więcej...

Imprezy integracyjne

Oferujemy swoje usługi w zakresie organizacji i realizacji imprez integracyjnych na rzecz Waszych pracowników, klientów czy kontrahentów. Potrzeba lepszego poznania się pracowników w okolicznościach nie związanych z ich codzienną aktywnością zawodową, motywacja grupy, budowa zaufania i poprawa komunikacji w grupie, uczczenie szczególnego momentu w historii firmy, ugruntowanie i poprawa relacji z klientami i kontrahentami, wdrażanie założeń polityki CSR – to niektóre z okoliczności, w których nasze działania mogą być szczególnie pomocne i niezbędne.

Posiadane doświadczenie w sferze organizacji imprez w żadnym wypadku nie przeradza się w rutynę. Każde zadanie, niezależnie od tego czy jest to wyjazd integracyjny kilkunastoosobowego działu firmy czy też np. piknik dla setek pracowników i ich rodzin, traktowane jest przez nas w sposób indywidualny, adekwatnie do celów stawianych planowanemu wydarzeniu.
Istotą naszych działań są starania, by organizowana impreza w równym stopniu była atrakcyjna dla każdego z jej uczestników, bez względu na wiek, płeć czy tez upodobania i zainteresowania. Szczególny nacisk kładziemy na zaangażowanie wszystkich uczestników we wspólne działania i zabawę oraz stworzenie sympatycznej, luźnej atmosfery, sprzyjającej integracji grupy.

Przemierzone przez nas kilometry i mnóstwo obiektów, odwiedzonych w trakcie działań, przyczyniły się do stworzenia sporej bazy informacji o urokliwych i niepowtarzalnych miejscach. A ponieważ miejsce lokalizacji działań w dużej mierze wpływa na klimat i niezapomniany charakter imprezy, proponujemy skorzystanie z naszej wiedzy i pośrednictwa przy rezerwacji bazy, cateringu i ewentualnego transportu.

Realizowane programy opieramy o aktywne formy: gry i zabawy integracyjne, paintball, jazdę quadem, survival, konkurencje sprawnościowo-ruchowe, konkurencje wodne, linowe, strzeleckie, gry intelektualne, sporty tradycyjne. Jesteśmy prekursorem i propagatorem najnowszych wynalazków i technologicznych rozwiązań w sferze rekreacji ruchowej. Tylko z nami sprawdzisz i dowiesz się jak działa trikke, tribred, landroller, pumpabike, mindball, na czym polega nordic walking, slacklines czy speedminton.
Nie wymieniamy w tym miejscu szczegółowo całego spektrum naszych możliwości, gdyż jest to wręcz niemożliwe. Działania nasze bowiem są determinowane jedynie przez dwa czynniki: ludzką fantazję, której nam zdecydowanie nie brakuje oraz finanse, w której to materii jesteśmy bardzo elastyczni i atrakcyjni.

Zainteresowanych zachęcamy do nakreślenia ogólnych założeń imprezy przy wykorzystaniu aktywnego formularza „Zamów imprezę”

W odpowiedzi na złożone zapytanie szybko „uszyjemy” program i ofertę na miarę Waszych oczekiwań.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz okreslić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce

zielona szkoła - paintball Białystok - kuligi Białystok - imprezy integracyjne Białystok - wycieczki szkolne - zielone szkoły Białystok