Aktualnosci
wiosna coraz bliżej
... więc pomyśl o zielonej szkole, mamy jeszcze wolne terminy ...
06.02.2015
Więcej...
Paintball
... na każdą pogodę i kieszeń, dla każdego ...
05.02.2015
Więcej...

Festyny i pikniki

… wata cukrowa, trampolina, dmuchańce i inne skakańce – tego nie proponujemy, to mają wszyscy i stało się to sztampą, a nam daleko od tego.

Za to proponujemy to, czego inni nie są w stanie lub nie potrafią.

Tylko my zapewnimy atrakcje na twojej imprezie w postaci pola paintballowego, które można usytuować w dowolnym, nawet najbardziej uczęszczanym miejscu. Jest to możliwe, bo nie używamy tradycyjnych kulek paintballowych, gramy laserowo. Dla nadana grze charakteru jak najbardziej zbliżonego do tradycyjnego paintballa używamy laser tagautentycznych markerów, w których zamontowane są lufy z promiennikiem podczerwieni zaś w miejscu magazynka znajduje się odbiornik z wyświetlaczem. Całość koordynowana jest przez centralny moduł dowodzenia podpięty do laptopa. W ten sposób możliwe jest monitorowanie przebiegu zabawy i definiowanie jej parametrów (czas, tryb gry, ilość amunicji, żyć, respawnów, scenariuszy). System pneumatycznych przeszkód, wytyczony teren gry i już gramy, zapewniając atrakcję każdemu z uczestników imprezy, bez względu na wiek i płeć, bez siniaków i łez, nawet gdy zaczyna się już robić ciemno.

Zawsze olbrzymim zainteresowaniem cieszą się również trójkołowe pojazdy trikke. Poruszane siłą mięśni poprzez zmianę kierunku ruchu, ale bez użycia pedałów czy odpychania się od ziemi, stanowią wielką frajdę, zwłaszcza dzieciakom, które trudno później od nich oderwać. Posiadamy różne modele – od tych dla najmłodszych w wieku już od 4 lat po wersje dla „poważnych” dorosłych użytkowników o wadze do 110 kg. W ofercie znajdują się też modele Trikke z napędem elektrycznym.

Uczestnikom umiarkowanie aktywnym proponujemy mini golfa. Dzięki systemowi przenośnych lekkich przeszkód i dołków, w każdym dowolnie ukształtowanym i zlokalizowanym terenie szybko i sprawnie zainstalujemy pole do mini golfa, zadowalające nawet systematycznych i doświadczonych graczy. Standardowo na wyposażeniu kije stalowe dla dorosłych oraz krótsze kije dla dzieci z poliwęglanu.festyny artystycznie

Tym, co lubią na leniuszka albo po prostu najmłodszym uczestnikom proponujemy zajęcia artystyczne – malowanie czym i gdzie popadnie, fantazyjne wykręcanie balonów, mega bańki mydlane, malowanie buziek czy bajecznie kolorowe warkoczyki.

Oczywiście na imprezie nie może zabraknąć konkurencji strzeleckich a więc łuki bloczkowe i refleksyjne i tarcze punktowe, wiatrówki i tarcze magnetyczne i spinnery, tradycyjna broń Indian Południowej Ameryki, czyli kubbdmuchawki oraz najstarsza chyba wersja broni – proce i przeróżne cele.

Tradycyjnie też mnóstwo gier, zabaw i konkurencji, czy to indywidualnych czy też zespołowych lub rodzinnych, w tym również tych nieco zapomnianych i odkurzanych przez nas lub też zapożyczonych z innych kultur.

Oczywiście powyższe propozycje mogą być uzupełnione o dmuchane zamki, trampoliny, kule zorbingowe, elektryczne samochodziki, water ball, pojazdy buggy. W każdym bądź razie zdecydowanie aktywnie i na wesoło, z dala od nudy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz okreslić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce

zielona szkoła - paintball Białystok - kuligi Białystok - imprezy integracyjne Białystok - wycieczki szkolne - zielone szkoły Białystok