Aktualnosci
Poczatek roku szkolnego ...
dla wielu uczniów to moment wkraczania w nowe środowisko, nawiązywania nowych znajomości ...
10.08.2015
Więcej...
Paintball
na każdą kieszeń, dla każdego ...
10.08.2015
Więcej...

Wieczór kawalerski / panieński

Zacznijmy od Panów
… bo sposobów spędzenia czasu w trakcie wieczoru kawalerskiego w gronie najlepszych przyjaciół jest wiele, natomiast zawsze kojarzą się one z tym, co tygrysy lubią najbardziej i w większości przypadków opierają się na typowo męskim zajęciu czyli wojence, wojence na kulki z farbą czyli paintballu.

Niezależnie od tego czy hala czy las, zawsze do dyspozycji oddajemy niezawodny sprzęt i znakomitej jakości kulki, zapewniające bezproblemową zabawę. Doświadczeni instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo grających i różnorodność modyfikowanych na bieżąco scenariuszy rozgrywek, natomiast przyszły Pan Młody zostanie również wyposażony w dodatkowe artefakty (strój, sprzęt).

Tym, którzy preferują leśne klimaty, po grze zapewnimy możliwość kontynuacji spotkania przy ognisku w iście traperskim stylu - grill, potrawa z kociołka myśliwskiego i oczywiście płyny, by nie wyschnąć na wiór (kawa i grzaniec prosto z ognia i inne). Tym zaś, którzy zechcą oddać się dalszej rywalizacji, zagwarantujemy na korzystnych warunkach możliwość sprawdzenia się na torze kartingowym, przy stole bilardowym lub karcianym czy też w kręgielni.

W ofercie posiadamy co prawda również paintball laserowy, ale tę nie mniej emocjonującą formę pozostawmy raczej Paniom, gdyż to one gustują w bezbolesnej, nie pozostawiającej śladów odmianie dyscypliny.

No właśnie Panie ….

Wieczór panieński, który wywoła dreszczyk emocji i pozostanie w Waszej pamięci na długo? ... i nie tylko w pamięci, bo do waszej dyspozycji będzie profesjonalny fotograf, który uwieczni każdą minutę tego wyjątkowego wieczoru. A co proponujemy? Na początek ustalimy stopień pikantności tej imprezy - można będzie wybrać między wersją: soft, spice i hot :-)  Burleska, czyli lekcja sztuki uwodzenia, a może karaoke w wersji dirty czy sekrety alkowy metres ? A na pewno gry i zabawy, z gadżetami dla niegrzecznych dziewczynek :-) dodatkowo w prezencie dla uczestniczek wieczoru panieńskiego wejściówki na dyskotekę i pamiątkowe drobiazgi.

Po szczegóły imprezy, jej scenariusz i wycenę dzwoń i pisz już dzisiaj.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz okreslić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce